bg_image
about
Empoly Foam
Hakkımızda
Empoly Foam

2002 yılında mobilya, metal aksesuar mekanizma sistemleri imalatı ve elektrostatik boyama sistemleri ile Elmas Metal Sanayi unvanı ile kurulduğu günden bugüne Kayseri’de mobilya imalatçı firmalarımızın tedarikçiliğini yapmaktadır.

Elmas Metal Sanayi 2013 yılında metal yan sanayinin yanısıra mobilya malzemeleri sektöründe de hizmet vermeye başlamıştır. Mevcut konumu itibarı ile mobilya yumuşak grup, mobilya malzeme tedarik konumunda A dan Z ye ürün yelpazesiyle pazarda aktif şekilde hizmet vermektedir. Sünger grubu, tekstil grubu, malzeme ve metal grubu ürünlerle müşterilerinin ihtiyaçlarını eksiksiz bir şekilde karşılamayı amaçlayan Elmas Malzemecilik Türkiye’nin önde gelen firmaları arasına girmeyi hedeflemektedir. Ayrıca yurtiçi ve yurtdışı faaliyetleri ile Türkiye ekonomisine önemli katkılar sağlamaktadır.

Modern çağın teknolojik ihtiyaçlarını yakından takip ederek geliştiren, kendini sürekli olarak yenileyen ve müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışıyla çalışmalarını sürdüren Elmas Malzemecilik sektörde kalitesinden ödün vermeden , üst sıralara doğru emin adımlarla yoluna devam etmektedir. Destek verdiğimiz ürün gruplarımız aşağıda sıralanmıştır.

icon png
536+

Projects Completed

Power of choices when nothing what we like best principle.

icon png
536+

Happy Clients

Except to obtain some of advantages from it has any right.

icon png
36K

Experienced Team

Complete account of the system and expound actual teachings.